Bramki magnetyczne w sklepach

Bramki magnetyczne w sklepach profesjonalnie nazywane są bramkami antykradzieżowymi. Są to bardzo inteligentne urządzenia elektryczne, które potrafią wykryć uprzednio oznakowany towar podczas próby kradzieży. Antykradzieżowe bramki w sklepie znajdują się przy jego wyjściu i wejściu, a także przy kasach.  Oznakowanie produktu dla bramki w sklepach zależy od rodzaju i wielkości towaru. Osoby obsługujące kasy mają przy sobie specjalny marker, którym odznaczają oznakowane produkty, dzięki czemu nie „piszczą” one przy przechodzeniu przez bramki w sklepie. Zabezpieczenia w sklepie są oparte o technikę RIFD, czyli identyfikację za pomocą fal radiowych. Bramki sklepowe, monitoring, ochrona oraz wzmożona czujność pracowników to tylko kilka metod walki z drobnymi kradzieżami, które stały się prawdziwą plagą sklepów w Polsce.

Bramki sklepowe jako element systemu sklepowego.

Bramki w sklepach mogą różnić się od siebie nie tylko wyglądem, ale również zasadami działania. Można zamocować je na przegrodzie, do boksu kasowego, do ściany a także gotowe, stojące na słupku. Są sterowane za pomocą przycisku, fotokomórki, czytnika kart oraz czujnika ruchu. Nie zajmują dużo miejsca, ich szerokość można doskonale dostosować do wielkości przejść w sklepie. Pokryte są warstwą niklowo- chromową co jest niezwykle ważne w miejscach, gdzie jest duży ruch i łatwo o ich zniszczenie. Są wytrzymałe na wyłamanie czy sforsowanie podczas silnego naporu. Zwykłe bramki magnetyczne w sklepach można upiększyć i wpasować je w ich design dzięki pewnemu wabikowi jakim jest nakładka na bramki w sklepach. Nakładki te mogą zawierać reklamę całego sklepu, wybranego produktu lub inny komunikat skierowany do klienta.

Jakie bramki sklepowe są najlepsze?

 Większość modeli bramek może występować w pasującym do konkretnego wnętrza kolorze, w obudowie z interesującego nas materiału i dopasowanej do wizji sklepu, jaką sobie umyśliliśmy. Szeroką ofertę bramek sklepowych przedstawia firma METAL-POZ, począwszy od różnych rodzajów bramek wejściowych, mechanicznych poprzez blokowane zamkiem, bramki kasowe, przegrodowe, bramki boksu kasowego, bramki z elektro-zaczepem oraz bramki obrotowe i wahadłowe. Zakład ten istnieje już od 1983 roku i jest wiodącym producentem systemów wejściowych oraz systemów prowadzenia klienta. 30 letnie doświadczenie na rynku pozwoliło tej firmie wypracowanie doskonałej jakości gwarantującej wieloletnie użytkowanie ich produktów

Bramki obrotowe – czy sprawdzają się w sklepach?

Bramki obrotowe, czyli tak zwane młynki- kołowrotki regulują, systematyzują i upłynniają ruch sklepowy. Najlepiej sprawdzają się w sklepach wielobranżowych, które mają większe powierzchnie. Bramki obrotowe producent polskich urządzeń zabezpieczających to gwarancja niezawodnego działania oraz designu o wysokim standardzie. Bramki obrotowe są wygodne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu a także funkcjonalne i estetyczne. Nie wymagają od klientów danego sklepu żadnej czynności przy wchodzeniu do niego co czyni je atrakcyjnymi.