Pod koniec listopada klubowe rozgrywki zostaną wstrzymane i rozpoczniemy zmagania w ramach Mistrzostw Świata 2022. Tegoroczny turniej będzie wyjątkowy, albowiem po raz pierwszy mundial odbędzie się nie latem, a jesienią. Dla polskich kibiców szczególnie emocjonująco zapowiadają się rozgrywki w ramach grupy C, ponieważ będziemy tam mogli oglądać naszych reprezentantów, którzy będą chcieli zaprezentować się znacznie lepiej niż przed czterema laty w Rosji, kiedy to odpadali już na etapie fazy grupowej. 

Polska w swojej grupie zmierzy się z głodną sukcesu Argentyną, nieobliczalnym Meksykiem oraz Arabią Saudyjską. Wielu emocji doświadczymy zapewne również w grupie E. Dojdzie tam do hitowego starcia pomiędzy Niemcami a Hiszpanią, a plany potentatów spróbują pokrzyżować Kostaryka oraz Japonia. Na nudę nie powinniśmy także narzekać w grupie H. Niekwestionowanym faworytem jest tam Portugalia, która będzie chciała powtórzyć sukces z Euro 2016 i ponownie zaskoczyć w dużym turnieju, aczkolwiek groźnym grupowym rywalem dla ekipy Fernando Santosa będzie Urugwaj. Lekceważyć nie można również Korei Południowej i Ghany, albowiem reprezentacje te mają duże doświadczenie w grze na mundialach. 

Idealną rozrywką dla koneserów będzie grupa A. Pomimo że faworyt jest tam tylko jeden i jest nim Holandia, to i tak w grupie tej nie powinniśmy narzekać na brak ciekawych meczów. Dużą niewiadomą jest bowiem Katar, który będzie chciał wykorzystać atut własnych boisk i powalczyć o historyczny sukces. Interesujących meczów możemy spodziewać się także w grupie B. Anglicy z Garethem Southgate’em na czele będą bowiem chcieli zatrzeć złe wrażenie z Ligi Narodów i pewnie pokonać Walię, USA i Iran. Ich ambicje sięgają bardzo wysoko, ponieważ celem Synów Albionu jest nie tylko wyjście z grupy, ale również powtórzenie sukcesu z 1966 roku, kiedy to Anglia wygrywała najważniejsze reprezentacyjne rozgrywki na świecie. MŚ 2022 grupy możesz znaleźć pod adresem https://www.meczyki.pl/mistrzostwa-swiata,72,liga. Jeżeli natomiast jesteś osobą pełnoletnią, a Twoją pasją jest obstawianie meczów, to powinna zainteresować Cię strona MŚ 2022 obstawianie https://www.meczyki.pl/bukmacherzy/obstawianie-mistrzostw-swiata-2022-gdzie-obstawiac-mundial-w-katarze/283 tym bardziej, że znajdziesz na niej bonus powitalny na dobry start.