Dzisiejsze, nowoczesne fototapety zyskały zupełnie inną jakość wykonania, dlatego coraz częściej goszczą w naszych wnętrzach. Na takiej fototapecie może znaleźć się wszystko, co tylko sobie wymarzymy. Dzięki szerokiemu asortymentowi fototapet, możemy dopasować je do każdego pomieszczenia, niezależnie od tego czy znajduje się ono w małym mieszkaniu, dużym domu, a może w firmie, biurze, kawiarni czy restauracji. Fototapeta jest fantastycznym pomysłem, aby odświeżyć wnętrze, dodać mu charakteru i stworzyć niepowtarzalny klimat dopasowany do naszych preferencji.

Fototapety z miastami są efektownym sposobem na to, aby urozmaicić nasze wnętrze. W zależności od rodzaju zdjęcia jaki wybierzemy, możemy osiągnąć przeróżne efekty. Chcąc stworzyć nowoczesny, niepowtarzalny, ale i jednocześnie intymny klimat możemy postawić na fototapetę z miastami nocą. Rozświetlone metropolie doskonale wpiszą się w wystrój do sypialni czy salonu. Widoki na oświetlone ulice i wieżowce odbijające się w tafli wody stworzą przytulny i magiczny klimat dodając stylu i elegancji. W industrialnych wnętrzach wspaniale będą wyglądały fotografie drapaczy chmur i olbrzymich, szklanych biurowców.

Kliknij tutaj i sprawdź dostępne wzory fototapet z miastami.

Romantyczny klimat dzięki fototapetom z miastami

Marząc o dalekich podróżach, nie możemy pominąć stolicy miłości, czyli Paryża. Namiastkę tego miejsca możemy stworzyć we własnym mieszkaniu. Nastrojowy klimat wykreujemy przy pomocy ujęć wieży Eiffla przy zachodzącym słońcu lub na tle błękitnego nieba w otoczeniu kwitnącego drzewa na różowo. Niezwykle romantyczną, ale i przytulną atmosferę stworzymy wybierając przedstawienie wąskich i urokliwych uliczek włoskich miasteczek. Widoki na ciepłe, beżowo-piaskowe mury pięknie komponują się z soczystą zielenią roślin, które z finezją oplatają parapety i fronty zabudowań. Przepiękne, śródziemnomorskie kwiaty w dużych, glinianych donicach urozmaicają włoskie uliczki, dodając im lekkości i niesamowitego, romantycznego klimatu.

Żółta taksówka czy czerwona budka telefoniczna?

To z pewnością jedne z najpopularniejszych symboli największych, światowych miast. Każdy z nas wie, o jakich miastach mowa – oczywiście o Nowym Jorku oraz Londynie. Często ujęcia tych ruchliwych, tętniących życiem ulic są czarno-białe, natomiast akcent kolorystyczny pada na charakterystyczne, żółte taksówki lub słynną, czerwoną budkę telefoniczną. To częste przedstawienia wybierane do pokoi dla nastolatków, którzy marzą o wizycie w tych wielkich miastach.