gadżety reklamowe
Sklepy Usługi

Odzież i gadżety z własnym nadrukiem idealne jako promocja własnej firmy

Promocja firmy w wielu przedsiębiorstwach wiąże się z inwestycją w tak zwane gadżety reklamowe. Przedsiębiorcy ścigają się w kolejnych pomysłach na przyciągające uwagę upominki. Jeśli Twoja firma również szuka ciekawych inspiracji na drobny gadżet reklamowy to ten artykuł jest dla Ciebie. Przedstawiamy kilka interesujących i niebanalnych propozycji.

Uniwersalne gadżety dla każdej firmy

Koszulki z nadrukiem

Od lat niesłabnącą popularnością cieszy się odzież nawiązująca do promowanej firmy. Na odzieży można umieścić logotyp, lecz niekoniecznie. Czasami zamiast loga można umieścić hasło reklamowe, motto firmy lub jakąkolwiek inną grafikę nawiązującą do przedsiębiorstwa. Najpopularniejszym typem odzieży wykorzystywanym jako gadżet reklamowy jest oczywiście typowy t-shirt. Jednak niektóre firmy idą krok dalej i decydują się na bardziej wyszukane części garderoby np. bluzę, koszulkę polo lub sukienkę! Oczywiście kluczem do sukcesu jest umiejętne umieszczenie logotypu lub hasła reklamowego. Nie może to być wykonane w zbyt nachalny sposób. Liczy się pomysł i wyczucie stylu.

Kubki z nadrukiem

Obrandowana odzież to bardzo prosty pomysł. Na jakie inne gadżety stawiają przedsiębiorcy? Na pewno nigdy z mody nie wyjdą kubki. Kubek do kawy kojarzy się z korporacyjnym stylem, dlatego w wielu przedsiębiorstwach firmowy kubek to coś co wygląda całkiem profesjonalnie. Poza zwykłym ceramicznym kubkiem można postawić na kubek termiczny lub tak zwany kubek magiczny (zmienia kolor pod wpływem wysokiej temperatury).

Torba zakupowa

Torba zakupowa to gadżet, który pasuje niemal do wszystkich firm związanych z handlem detalicznym. Bawełniana ekologiczna torba z firmowym nadrukiem to przykład drobnego i zarazem użytecznego gadżetu.

Gadżety polecane dla firm ukierunkowanych na określone branże

Otwieracz do piwa

Otwieracz do piwa z logotypem to drobny gadżet, który na pewno ucieszy męską część odbiorców. Dlatego też trzeba mieć na uwadze, że raczej sprawdzi się tylko w tych firmach, które poszukują swoich odbiorców wśród mężczyzn.

Fartuch kucharski

Fartuch kucharski to pomysł na gadżet, który raczej nie jest zbyt uniwersalny. Jednak świetnie sprawdzi się w branżach związanych z żywnością.

Pluszowy miś

Pluszowy miś ubrany w koszulkę z logiem firmy to coś co budzi miłe skojarzenia i na pewno pozytywnie wpływa na wizerunek firmy. Nie jest to przykład wyjątkowo uniwersalnego gadżetu reklamowego. Na pewno jest bardziej polecany w branżach ukierunkowanych na młodszych odbiorców.

Gadżety dla biznesu typu B2B

W przypadku gdy produkty i usługi są skierowane do przedsiębiorstw lepiej nie stawiać na gadżety reklamowe takie jak torba zakupowa czy fartuch kucharski. Tutaj bardziej sprawdzą się drobne przedmioty biurowe. Świetnym pomysłem jest firmowa podkładka pod myszkę. Prostą alternatywą dla podkładki pod myszkę może być na przykład kalendarz lub wcześniej wspomniany kubek na kawę. Jeżeli szukasz firmy, która wykona dla Ciebie tego typu usługi przykładem może być firma: https://extra-koszulki.pl realizująca zamówienia dla firm jak i klientów indywidualnych.

Dodaj komentarz